Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-374452894 АТ “ЗФЗ” Кварцит - заявка 2025 24 december 2024, 15:00 Download
33-866233520 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Гумотехнічні та асботехнічні вироби 24 december 2024, 12:00
30-1953255327 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кабельно-провідникова продукція код. 45.01 24 december 2024, 12:00 Download
10-755346510 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" у зв'язку із приєднанням будівель ТОВ "МІКСАВТО ПЛЮС" 03 january 2025, 12:00 Download
31-464025147 АТ “НЗФ” послуги спецтехники - автокран 24 december 2024, 12:00 Download
32-373814387 АТ “ЗФЗ” послуги з інспекції якості/кількості - коксовугільної продукції, залізовмісна сировина (стружка сталева, промсировина, брикети, окалина, залізна руда) 20 december 2024, 16:00 Download
32-374362782 АТ “ЗФЗ” Електродна маса Содерберга марки "С" к.т. 2,0 +/- 0,2 січень-березень 2025 23 december 2024, 12:00 Download
32-374428007 АТ “ЗФЗ” Вапно феросплавне ІФ-1 (1 сорту) 1 квартл 2025 23 december 2024, 13:00 Download
32-374367630 АТ “ЗФЗ” вогнетриви (1-2 квартал 2025) 23 december 2024, 12:00 Download
32-374372659 АТ “ЗФЗ” Графітована продукція заявка 1 кв 2025 23 december 2024, 12:00 Download