Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate | ||
| 10-807363396 | ПРАТ "ІЦКК" | клапани | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-1852496346 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | ТМЦ по группе 28.02 ПРОДУКЦИЯ РЕЗИНО - ТЕХНИЧЕСКАЯ И АСБЕСТОВАЯ (Шины и изделия шинной промышленности) | 30 september 2023, 00:00 | |
| 30-1855275164 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Автошина | 30 september 2023, 00:00 | |
| 33-826804173 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Метали чорні вторинні (брухт підшипникової сталі) | 29 september 2023, 12:00 | Download |
| 10-693354905 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | виконання робіт з підсилення металевих конструкцій резервного складу руди ш.Тернівська | 03 october 2023, 12:00 | |
| 10-695359756 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Стосовно виконання комплексу робіт з закупівлі та встановлення дорожніх знаків | 26 september 2023, 12:00 | |
| 10-694480977 | ПРАТ "ІЦКК" | Заміна аератора | 04 october 2023, 12:00 | |
| 10-691665291 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Брухт чорних металів | 28 september 2023, 12:00 |