Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-480233290 АТ “НЗФ” Сітка рифлена технологічна 22 august 2025, 14:00 Download
31-480746633 АТ “НЗФ” Поставка труб та з'єднувальних деталей для АТ "НЗФ" 25 august 2025, 12:00 Download
33-890611185 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Аварійна заявка на придбання Автошин для автомобіля МАЗ 6501С5. 28 august 2025, 12:00 Download
10-779911515 ПРАТ "ІЦКК" Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate 28 august 2025, 13:00 Download
10-779568962 ПАТ "ЖЦПК" Кабельні муфти 02 september 2025, 12:00 Download
10-780103289 ПАТ "ЖЦПК" сода каустична рідка 25 august 2025, 12:00 Download
10-780131238 ПАТ "ЖЦПК" бура п"ятиводнева 25 august 2025, 12:00 Download
10-780150722 ПАТ "ЖЦПК" сіль таблетована 22 august 2025, 12:00 Download
10-780214169 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-242 (Л-1) в с. Лутовинівка Кременчуцького району Полтавської області (проєкт ІП 2026 ). 03 september 2025, 12:00 Download
10-779845843 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-17 гр. "Басейна" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2026 ). 03 september 2025, 12:00 Download