Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-481002750 АТ “НЗФ” РОТОР.ЛІЧ-ИК ГАЗУ DELTA COMPACT G16 DN40 22 august 2025, 17:00 Download
10-780103655 ПРАТ "ІЦКК" хімікати для виробничої програми 4-го кварталу 2025 року 21 august 2025, 12:00 Download
33-891485297 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Гумотехнічні та асботехнічні вироби 21 august 2025, 14:00 Download
31-480894804 АТ “НЗФ” КОРОНКА ПЛАСТИНЧАСТА кр. 1-203-03-00 СБ 22 august 2025, 17:00 Download
10-780153805 ПАТ "ЖЦПК" флексофарба 20 august 2025, 12:00 Download
33-891350821 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Електрощітки. 26 august 2025, 17:00 Download
31-480795973 АТ “НЗФ” ЕЛЕКТРОЩІТКИ 26 august 2025, 17:00 Download
10-779820490 ПРАТ "ІЦКК" водорозчинні фарби для друку 20 august 2025, 12:00 Download
10-779481490 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Кріплення для моніторів 21 august 2025, 17:00 Download
10-779652135 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника електрощіток та щіткотримачів в 3-4 кварталі 2025р. 26 august 2025, 17:00 Download