Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-479760787 АТ “НЗФ” Известь негашеная / Вапно негашене 2 сорту 18 august 2025, 15:00 Download
30-1991243355 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” металопрокат 21 august 2025, 17:00 Download
31-480236373 АТ “НЗФ” Метизна продукція (кріплення для СЕС) 18 august 2025, 12:00 Download
10-779658563 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка КТГЗ по ПС Богданівка/Засулля/Лютенька/Яреськи (4 об'єкти). 22 august 2025, 12:00 Download
31-479839575 АТ “НЗФ” Роботи з пуско-налагодження системи автоматизації та візуалізації розподілу теплової енергії ГПЕС на АТ НЗФ 19 august 2025, 12:00 Download
31-480733308 АТ “НЗФ” змінні фільтри для установки зворотній осмос 20 august 2025, 12:00 Download
10-779555126 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція КЛ-6 кВ "ПС 110/6 кВ "Турбозавод" - РП-2 Л.26" в м.Полтаві Полтавської області (проєкт ІП 2026). 26 august 2025, 12:00 Download
10-779559858 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція КЛ-6 кВ "ПС 110/10/6 кВ "Південно-Західна" - РП-9 Л.91", "ПС 110/10/6 кВ "Південно-Західна - РП-9 Л.2" в м.Полтава Полтавської області (проєкт ІП 2026). 26 august 2025, 12:00 Download
10-778269274 ПАТ "ЖЦПК" Дозвіл на спецводокористування 19 august 2025, 12:00
10-778938730 ПАТ "ЖЦПК" конвектори, повітряні завіси, інфрачервоні обігрівачі 18 august 2025, 12:00 Download