Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-779562864 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція ПЛ-10 кВ "Кордубанове" від ПС 154/35/10 кВ "Глобине": встановлення роз'єдневача на повітряній лінії (проєкт ІП 2026). 25 august 2025, 12:00 Download
10-779149588 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція ПЛ-10 кВ "Васьки" від ПС 35/10 кВ "Опішня" та ПЛ-10 кВ "Опішня" від ПС 35/10 кВ "Опішня": встановлення реклоузерів на повітряній лінії (проєкт ІП 2026) 25 august 2025, 12:00 Download
10-779290353 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника шнура детонуючого в 3 кварталі 2025 року 15 august 2025, 12:00 Download
10-777297675 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з експертного обстеження та періодичного технічного огляду технологічних транспортних засобів (20 од.обл.) для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліком. 18 august 2025, 12:00 Download
31-480571542 АТ “НЗФ” Вироби вогнетривкі ША - 1 - 1 № 34 14 august 2025, 13:00 Download
31-480125881 АТ “НЗФ” Поставка піни монтажної для АТ "НЗФ" 15 august 2025, 12:00 Download
31-480109006 АТ “НЗФ” б/в автошини з металокордом 14 august 2025, 12:00 Download
10-779543780 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція КВ-6 кВ ТП-133 Ф-Піщане оп.1 з підвищенням напруги до 10 кВ і перезаведенням в РП-19 в м.Кременчук (проєкт ІП 2026). 22 august 2025, 12:00 Download
10-779533506 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трансформатори струму та напруги 14 august 2025, 17:00 Download
10-776118596 ПРАТ "ІЦКК" шаберне лезо 2400*120*1,5 спеціальна сталь 19 august 2025, 17:00 Download