Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
30-1990547112 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини до гірничо-шахтного обладнання: код 32.01. 12 august 2025, 17:00 Download
30-1989974619 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини до автомобілів ХОВО,СІТРАК 12 august 2025, 15:00 Download
30-1990503245 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Низьковольтне обладнання (код 40.02) 08 august 2025, 17:00 Download
30-1990739897 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Демонтаж колії 15 august 2025, 12:00 Download
32-382518753 АТ “ЗФЗ” Лічильник води 11 august 2025, 17:00 Download
10-775570695 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" післягарантійне обслуговування системи контролю та обліку палива 13 august 2025, 15:00 Download
36-30322353 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" продаж фронтального автонавантажувача HYUNDAI HL-780-7A 01 september 2025, 10:00
10-779387601 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника матеріалів верньої будови колії в 3-4 кварталі 2025 року 08 august 2025, 17:00 Download
32-382317669 АТ “ЗФЗ” Виливниця РП 34 08 august 2025, 17:00 Download
36-30285859 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Лист верхній УЗ.1,1.01.00.002, Лист нижній УЗ.1,1.01.00.003, Кільце нижнє У3.1,1.01.00.001, Кільце верхнє У3.1,1.01.00.004, Конус УЗ.1,1.01.00.001-02, Лопатка посилена ДЦ160.1.00.34.90.01. 11 august 2025, 17:00 Download