Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
22072025 АТ "А-БАНК" Автомобілі для інкасації 08 august 2025, 12:00 Download
33-888932349 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Обладнання для відновлення відеоспостереження 08 august 2025, 17:00 Download
10-779082750 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Відновлення підшипників ковзання: втулок конічних – 6 шт., втулок циліндричних – 2 шт. та підп’ятників сферичних – 7 шт.(всього -15 од) дробарок КСД-2200, КМД-2200 та КМДТ-2200. 08 august 2025, 12:00 Download
10-779105724 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Капітальний ремонт редукторів циліндричних двоступінчатих ш.Козацька 08 august 2025, 12:00 Download
30-1989669993 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Компресор модель PRO B 7000 500 FT10 08 august 2025, 12:00 Download
34-83216435 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Брухт чорних металів вид 9/501у кількості 100 т. на серпень місяць 04 august 2025, 12:00 Download
30-1989655691 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501, Брухт негабаритний змішаний для перероблення, Вид 9/510 (брухт залізничних рейок) 01 august 2025, 15:00 Download
31-479238534 АТ “НЗФ” Експертний звіт 06 august 2025, 12:00 Download
32-382637542 АТ “ЗФЗ” брухт чорних металів 01 august 2025, 15:00 Download
31-479815361 АТ “НЗФ” Реалізація брухту чорних металів вид вид 9/500 та вид 4 01 august 2025, 15:00 Download