Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-474122896 АТ “НЗФ” Автотранспорт 04 august 2025, 12:00
32-382237979 АТ “ЗФЗ” техничні гази в асоритименті 28 july 2025, 15:00 Download
33-887368505 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Перевезення екскаватору типу JCB з ТОВ "Кварцит ДМ" пгт Васильківка до АТ "Марганецький ГЗК" м. Марганець, та екскаватору типу HYUNDAI з АТ "Марганецький ГЗК" м. Марганець до ТОВ "Кварцит ДМ" пгт Васильківка. 31 july 2025, 15:00 Download
31-479556518 АТ “НЗФ” Труба сталева ф17х2,2 28 july 2025, 13:00 Download
33-888782348 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Метали чорні вторинні 28 july 2025, 12:00 Download
30-1988137793 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Прокол 31 july 2025, 12:00 Download
30-1988036449 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Складання робочого проекту з організації розрахункового обліку електричної енергії СЕС "механізм самовиробництва" та робочого проекту модернізації автоматичної системи комерційного обліку електроенергії АТ "ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК". 04 august 2025, 12:00 Download
36-30220485 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Монтажні та пусконалогоджувальні роботи електроробладнання підстанції 35/6 кВ ПрАТ "Товкачівський ГЗК" 05 august 2025, 12:00 Download
31-479133128 АТ “НЗФ” Сталь бурова 28 july 2025, 17:00 Download
10-776144974 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт автопідйомника ВС-26МС на базі автомобіля КАМАЗ-4310 д.н.з.ВІ2810АІ (м. Миргород) 31 july 2025, 15:00 Download