Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-887600734 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини на автомобілі: TOYOTA HIACE, RENAULT KANGOO, DAEWOO LANOS. 31 july 2025, 15:00 Download
33-888522069 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Щодо поставки Провіда ПСДКТ-Л 2,24 х5,00 25 july 2025, 12:00 Download
33-888729400 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Щодо поставки тепловізора. 29 july 2025, 17:00 Download
10-776464119 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Виконання інженерно-геодезичних вишукувань по 8 (восьми) адміністативним одиницям Полтавської області для виконання приєднань. 30 july 2025, 12:00 Download
10-776584795 ПРАТ "ІЦКК" Електроди 23 july 2025, 14:00 Download
10-777680215 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Поставка цементу для АТ "КЗРК" 23 july 2025, 12:00 Download
31-478704822 АТ “НЗФ” ремонт компресора КД-8 25 july 2025, 12:00 Download
33-888536624 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Брухт кольорових металів і сплавів 23 july 2025, 12:00 Download
10-777005661 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з експертного обстеження, технічного огляду вантажопідіймального (8 од.обл.) та гірничошахтного (230 од.обл.) обладнання в 2025р. для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліком. 23 july 2025, 13:00 Download
32-382009735 АТ “ЗФЗ” експертиза технологічної документації 24 july 2025, 12:00