Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
36-30251494 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" клапан потоку оливи на автонавантажувач HYUNDAI HL-780-9S 06 august 2025, 15:00 Download
34-83169223 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація брухту змішаного вид 9 (теплообмінник) 01 august 2025, 13:00 Download
32-382642561 АТ “ЗФЗ” Кольоровий брухт 30 august 2025, 12:00 Download
34-83168186 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація брухту легованого вид 9/308 (теплообмінник К 600 ТНЧ) 01 august 2025, 12:00 Download
34-83168643 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація брухту легованого вид 9/308 (абсорбер Х - 353 - 2) 01 august 2025, 12:00 Download
34-83168938 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація брухту змішаного вид 9 (абсорбер) 01 august 2025, 13:00 Download
10-777632875 ПРАТ "ІЦКК" кабелю ВВГ 4х120 (мідний,моножила) 01 august 2025, 12:00 Download
10-776992163 ПРАТ "ІЦКК" касети та блок живлення до обладнання "Полум'я-2" 01 august 2025, 12:00 Download
31-477747865 АТ “НЗФ” Поставка лакофарбових матеріалів для АТ "НЗФ" 01 august 2025, 12:00 Download
10-777574089 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника хімречовин в 2-му півріччі 2025 року 30 july 2025, 12:00 Download