Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-777779326 ПРАТ "ІЦКК" Пиломатеріали (брусок, дошка) 12 august 2025, 12:00 Download
10-777200759 ПРАТ "ІЦКК" діафрагма для клеїльно пресу 13 august 2025, 17:00 Download
10-778254927 ПАТ "ЖЦПК" Металорукави 13 august 2025, 12:00 Download
3-04082025 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Елементи тарілок колони синтезу брухт вид 9/308 11 august 2025, 14:00 Download
1-04082025 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Гріюча камера випарного апарату, брухт вид 9/308 11 august 2025, 15:00 Download
1-05082025 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Теплообмінник, брухт вид 9/308 11 august 2025, 16:00 Download
10-779287109 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника лісоматеріалів в 3 кварталі 2025 року 12 august 2025, 13:00 Download
31-480021114 АТ “НЗФ” Виконання проєктних робіт на розробку розділів проєкту щодо забезпечення приєднання СЕС до обєднаної системи передачі електроенергії України «Нове будівництво мережевої сонячної електростанції на території АТ НЗФ» 15 august 2025, 12:00 Download
31-480225096 АТ “НЗФ” Запасні частини залізничної техніки. 4й кв 2025р. 11 august 2025, 17:00 Download
31-480020954 АТ “НЗФ” щодо поставки поліпропіленових матеріалів у звязку з неможливостю поставки від ТОВ "МЕГА ПАК ЛТД" 07 august 2025, 16:00 Download