Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-779673993 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника калориферів в 3-4 кварталі 2025р. 15 august 2025, 15:00 Download
31-480220956 АТ “НЗФ” Кабельно-провідникова продукція 18 august 2025, 12:00 Download
10-775663777 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Щодо постачальника труб сталевих РТК 10-766215230 15 august 2025, 17:00 Download
1-12082025 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Поковка гр II (III) НВ148-152 по ГОСТу 8479-70 14 august 2025, 17:00 Download
30-1991981359 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Втулка підшипника. 15 august 2025, 17:00 Download
10-779549105 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція кабельної лінії 6 кВ ПС 110/10/6 кВ «Південно-Західна»: РП-3 в м. Полтаві Полтавської області (проєкт ІП 2026). 26 august 2025, 12:00 Download
31-480103124 АТ “НЗФ” б/в акумуляторні батареї 15 august 2025, 12:00 Download
10-780008706 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" панель РЗА 19 august 2025, 17:00 Download
31-480717569 АТ “НЗФ” Запірна арматура та деталі трубопроводів 19 august 2025, 12:00 Download
33-891068338 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Матеріалиі верхньої будови колії 14 august 2025, 17:00 Download