Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-474681198 АТ “НЗФ” Комплектуючі до комп'ютерної техніки 30 may 2025, 13:00 Download
31-475183121 АТ “НЗФ” Низьковольтне обладнання та запасні частини до нього 30 may 2025, 17:00 Download
34-82087131 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Картриджі для друкувальної та копіювальної техніки. 29 may 2025, 12:00 Download
33-883282945 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Засоби для відновлення оптоволоконного кабелю системи відеоспостереження. 28 may 2025, 17:00 Download
31-475298356 АТ “НЗФ” Графіт елементний марки ГЕ-3 27 may 2025, 12:00 Download
33-882111786 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Кабельно-провідникова продукція 22 may 2025, 12:00 Download
31-474833783 АТ “НЗФ” система для пошуку місць пошкодження кабелю. 03 june 2025, 17:00 Download
31-474775077 АТ “НЗФ” Тени 3-й квартал 2025 30 may 2025, 12:00 Download
10-771399334 ПРАТ "ІЦКК" металобрухт 27 may 2025, 13:00
32-380491462 АТ “ЗФЗ” Труба сталева 26 may 2025, 17:00 Download