Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-772517910 ПРАТ "ІЦКК" CONTROLLER ASSY, ECS 24110-26603-71 04 june 2025, 15:00 Download
31-475088421 АТ “НЗФ” Вироби для прокладання та захисту кабелів та проводів 06 june 2025, 17:00 Download
10-772524123 ПРАТ "ІЦКК" запасні частини для пакувальної лінії SIGNODE 05 june 2025, 17:00 Download
30-1980432943 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501 29 may 2025, 14:00 Download
32-380724383 АТ “ЗФЗ” БРУХТ НЕГАБАРИТНИЙ ЗМІШАНИЙ ДЛЯ ПЕРЕРОБЛЕННЯ ВИД №9/506 (МУЛЬДИ) 29 may 2025, 14:00 Download
31-475670154 АТ “НЗФ” Реалізація брухту чорних металів вид 9 29 may 2025, 14:00 Download
36-29740368 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Колодка гальмівна гребенева тип "М" 30 may 2025, 17:00 Download
31-475027223 АТ “НЗФ” матеріали для установки зворотній осмос 29 may 2025, 14:00 Download
30-1979358100 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Поставка мила господарського для АТ "ПГЗК" 30 may 2025, 12:00 Download
31-474717076 АТ “НЗФ” Метизна продукція (кріплення для СЕС) 28 may 2025, 12:00 Download