Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-771099342 ПАТ "ЖЦПК" Світлотехнічної продукції 06 june 2025, 15:00 Download
30-1979126780 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини до HOWO ,SINOTRUK 06 june 2025, 15:00 Download
10-769367980 ПРАТ "ІЦКК" запасні частини для автотранспортної техніки 06 june 2025, 15:00 Download
10-769370576 ПРАТ "ІЦКК" запасні запчастинидля вилкових навантажувачів 06 june 2025, 15:00 Download
31-474295054 АТ “НЗФ” світлотехнічеа продукція 06 june 2025, 15:00 Download
10-771033593 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» під час експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, отримання дозволів, згідно з технічними завданнями, переліками. 06 june 2025, 12:00 Download
31-474099363 АТ “НЗФ” Запасні частини автобусної техніки. 3й кв 2025р. 06 june 2025, 15:00 Download
31-474101312 АТ “НЗФ” Запасні частини вантажної техніки. 3й кв 2025р. 06 june 2025, 15:00 Download
31-474103267 АТ “НЗФ” Запасні частини бульдозерної. 3й кв 2025р. 06 june 2025, 15:00 Download
36-29632107 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Роз'єднувач РЛНДЗ-10/630 УХЛ1 зовнішнього встановлення поворотного типу з приводом ПРНЗ 10 — 2 шт 03 june 2025, 15:00 Download