Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-772915990 ПАТ "ЖЦПК" Брухт чорних металів 3/500, 9/505,506 06 june 2025, 12:00 Download
10-766538902 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" конвектори 10 june 2025, 14:00 Download
10-773123426 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з ремонту електродигунів що задіяні в процесі відвантаження товарної продукції 10 june 2025, 12:00 Download
10-772411376 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка на комплекс робіт з технічного обслуговування (щомісячно) та проведення метрологічної повірки вузлів обліку енергоносіїв в структурних підрозділах. 10 june 2025, 12:00 Download
31-475550400 АТ “НЗФ” Силовий трансформатор ТРДН-63000/150/70 У1 зав. № 136587, який знаходиться на балансі ЦМП АТ НЗФ 10 june 2025, 12:00 Download
31-473955723 АТ “НЗФ” Виконання робіт з пусконалагодження системи автоматизації та візуалізації розподілу теплової енергії ГПЕС 16 june 2025, 12:00 Download
31-475536081 АТ “НЗФ” Брухту кольорових металів 05 june 2025, 12:00 Download
10-767286136 ПРАТ "ІЦКК" Техогляд автотранспорту 06 june 2025, 15:00 Download
31-474972511 АТ “НЗФ” Запасні частини спецтехніки. 3й кв 2025р. 06 june 2025, 15:00 Download
33-882411676 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Лампи, електроустановчі вироби 06 june 2025, 15:00 Download