Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-475932651 АТ “НЗФ” Терміново!!! Запірна арматура та деталі трубопроводів під будівництво ГПС 23 june 2025, 12:00 Download
33-882993830 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Акумулятори стартерні 13 june 2025, 14:00 Download
31-473583197 АТ “НЗФ” АКБ стартерні. 3й кв 2025р. 13 june 2025, 14:00 Download
31-474154646 АТ “НЗФ” Станки 13 june 2025, 17:00 Download
31-473335799 АТ “НЗФ” АТЦ - придбання тахографів. 13 june 2025, 12:00 Download
10-773788603 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" датчики руху, сирена, клавіатура 13 june 2025, 17:00 Download
31-476117133 АТ “НЗФ” програмно-апаратний комплекс WatchGuard M670 18 june 2025, 17:00 Download
30-1981819806 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” КОНТРОЛЬНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ. код. 50.03 12 june 2025, 17:00 Download
32-380882819 АТ “ЗФЗ” Графітована продукція 10 june 2025, 12:00
30-1981431078 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” РТІ 10 june 2025, 12:00