Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-474634429 АТ “НЗФ” Підшипники 3-й квартал 2025 17 june 2025, 12:00 Download
10-771234380 ПАТ "ЖЦПК" Підшипники 17 june 2025, 14:00 Download
32-381262332 АТ “ЗФЗ” Кольоровий брухт 17 june 2025, 12:00 Download
33-883525539 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Робочі колеса до вентилятора ВОД-16П. 19 june 2025, 17:00 Download
10-772900038 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Реалізація брухту 13 june 2025, 13:00 Download
33-884594955 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Кабельно-провідникова продукція 18 june 2025, 12:00 Download
10-772820703 ПАТ "ЖЦПК" Поставка покрівельних матеріалів для ПАТ "ЖЦПК" 16 june 2025, 12:00 Download
10-772199700 ПРАТ "ІЦКК" ремонт стіни та картонного цеху 23 june 2025, 12:00 Download
31-474391574 АТ “НЗФ” АКБ 13 june 2025, 14:00 Download
31-476656502 АТ “НЗФ” КОТЕЛ ЕЛЕКТРИЧНИЙ БАЗОВИЙ KEO-Б 90/380В 16 june 2025, 12:00 Download