Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-882771295 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Комп`ютерная діагностика екскаватора HUIDAY R330LC-9SH 19 june 2025, 15:00 Download
36-29892556 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" куля сталева помольна діаметр 80 мм, група твердості 4, ДСТУ 3499-97 (8538:2015) 18 june 2025, 17:00 Download
36-29907085 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Виконання робіт по розрахунку та оформлення проекту нормативів гранично-допустимого скиду (ГДС) та науково-технічної документації, отримання дозволу на спеціальне водокористування для ПрАТ «Товкачівський ГЗК», згідно з технічним завданням. 19 june 2025, 12:00 Download
10-774221951 ПРАТ "ІЦКК" комплектуючі для відновлення роботи частотного перетворювача Typ MFC 710 AcR/200kW, виробник Тwerd 20 june 2025, 17:00 Download
10-767434077 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Проведення інспектування (виконання експертизи) стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час виконання робіт підвищеної небезпеки 07 july 2025, 12:00
33-882405155 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Підшипники 17 june 2025, 12:00 Download
33-881330676 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Підшипники. 17 june 2025, 12:00 Download
36-29874100 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Твердопаливний котел LAFAT потужністю 90 кВт 18 june 2025, 12:00 Download
10-772763895 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Провід АПвЕгаПу 18 june 2025, 12:00 Download
32-381208972 АТ “ЗФЗ” Брухт нержавіючий вид 9/308,3/308 ( вид 326) та брухт вид 500 (оцинкований) 16 june 2025, 13:00 Download