Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-474224467 АТ “НЗФ” Поставка піску для АТ "НЗФ" 26 may 2025, 12:00 Download
31-474407060 АТ “НЗФ” Пісок фр. 0-5 мм, Каолін вторинний марки КЦ , ПГОСА 26 may 2025, 12:00 Download
31-474417972 АТ “НЗФ” МКГВ-2, порошок ПЕ-88, вироби вогнетривкі ША-1-1 № 5, ШКУ 39 № 12, ШКУ 39 № 15. 26 may 2025, 12:00 Download
31-474202392 АТ “НЗФ” насоси 26 may 2025, 12:00 Download
31-474288486 АТ “НЗФ” зварювальні матеріали 26 may 2025, 12:00 Download
31-473869864 АТ “НЗФ” Хім.реактиви 22 may 2025, 12:00 Download
31-474149001 АТ “НЗФ” Радіоелектронні компоненти 27 may 2025, 17:00 Download
31-473021288 АТ “НЗФ” Планове сервісне обслуговування біохімічного аналізатора DiaSys Respons-920R в МСЧ та набір до нього 26 may 2025, 12:00 Download
10-771206068 ПАТ "ЖЦПК" ГТВ 26 may 2025, 12:00 Download
31-474736683 АТ “НЗФ” Матеріали верхнього будування колій 26 may 2025, 17:00 Download