Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-474010711 АТ “НЗФ” Вапняк фракції 0-5 мм 23 may 2025, 12:00 Download
33-882733619 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Електроди зварювальні 26 may 2025, 12:00 Download
33-882116177 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" ГТВ 26 may 2025, 12:00 Download
33-882122153 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Рукава 26 may 2025, 12:00 Download
31-474961255 АТ “НЗФ” Спеціальний кран 29 may 2025, 12:00 Download
30-1979319954 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кисень газоподібний технічний 21 may 2025, 15:00 Download
33-882057735 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Поставка піни монтажної для АТ "НЗФ" та АТ "МГЗК" 23 may 2025, 12:00 Download
10-771425187 ПРАТ "ІЦКК" хімікати для виробництва паперу та картону 22 may 2025, 12:00 Download
31-474680233 АТ “НЗФ” Сітка технологічна 22 may 2025, 12:00 Download
10-770982000 ПАТ "ЖЦПК" хімікати 22 may 2025, 12:00 Download