Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-474513775 АТ “НЗФ” Компресорне обладнання та запасні частини до нього 26 may 2025, 12:00 Download
33-882321121 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Паперова продукція 22 may 2025, 12:00 Download
34-82104245 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Пластикат поливинилхлоридный кабельный, дробленый 23 may 2025, 12:00 Download
34-82094857 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація брухту вид 9/308 (Сепаратор S402) 21 may 2025, 13:00 Download
31-474211086 АТ “НЗФ” Металлоконструкцій балок - Н-5, Н-15, Н-9, згідно креслень 23 may 2025, 17:00 Download
31-474711058 АТ “НЗФ” Саморятівники 20 may 2025, 12:00 Download
10-771239363 ПАТ "ЖЦПК" Піддони 21 may 2025, 12:00 Download
10-770428725 ПРАТ "ІЦКК" Піддони 21 may 2025, 12:00 Download
31-474353987 АТ “НЗФ” металопрокат комерцийний 21 may 2025, 12:00 Download
31-473981883 АТ “НЗФ” технологічний металопрокат 22 may 2025, 12:00 Download