Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-880629139 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Продаж прального обладнання і верстатів 23 may 2025, 12:00 Download
31-473611727 АТ “НЗФ” Поставка металопластикових конструкцій та склопакетів для АТ "НЗФ" 22 may 2025, 12:00 Download
31-474763142 АТ “НЗФ” Гальма 3-й квартал 2025 22 may 2025, 12:00 Download
10-771086542 ПАТ "ЖЦПК" Емаль-дріт ПЕТД -200 22 may 2025, 12:00 Download
10-771209937 ПАТ "ЖЦПК" кабельно-провідникова продукція 22 may 2025, 12:00 Download
10-771215991 ПАТ "ЖЦПК" Запірна арматура 22 may 2025, 12:00 Download
31-474055043 АТ “НЗФ” Кабельно-провідникова продукція 22 may 2025, 12:00 Download
33-881317167 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Доповнення до заявки 33-880035471 - Обладнання для сонячної електростанції - КПП. 22 may 2025, 12:00 Download
31-474268459 АТ “НЗФ” запірна арматура 22 may 2025, 12:00 Download
31-474048383 АТ “НЗФ” Кабельно-провідникова продукція 22 may 2025, 12:00 Download