Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-880795415 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Паливо дизельне 15 may 2025, 15:00 Download
31-473536952 АТ “НЗФ” Поставка цементу для АТ "НЗФ" 19 may 2025, 12:00 Download
31-473696796 АТ “НЗФ” КВПіА 23 may 2025, 17:00 Download
10-770631403 ПАТ "ЖЦПК" Ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг 23 may 2025, 12:00 Download
10-769930608 ПАТ "ЖЦПК" сода каустична рідка 15 may 2025, 12:00 Download
31-474519862 АТ “НЗФ” КВПіА 23 may 2025, 17:00 Download
10-770791101 ПАТ "ЖЦПК" Брухт чорних металів 9/500, 9/501, 4/505,506 14 may 2025, 13:00 Download
31-474206294 АТ “НЗФ” Деталі трубопроводів 19 may 2025, 12:00 Download
31-473738240 АТ “НЗФ” гіпохлорит натрію марки Б 14 may 2025, 12:00 Download
31-473843681 АТ “НЗФ” Терміново!!! Деталі трубопроводів для будівництва ГПУ 19 may 2025, 12:00 Download