Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-770382286 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Модульні металеві захисні споруди 22 may 2025, 12:00 Download
31-473586691 АТ “НЗФ” Запасні частини залізничної техніки. 3й кв 2025р. 15 may 2025, 17:00 Download
31-473660055 АТ “НЗФ” обладнання для пожежогасіння , вогнегасники 16 may 2025, 15:00 Download
10-768132063 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт двигуна трактора Т-150К БКГМ (д.н.з.18107ВІ). 16 may 2025, 15:00 Download
10-769084693 ПРАТ "ІЦКК" профнастил та гребіь 15 may 2025, 17:00 Download
10-769875031 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ (ТГЗ): Реконструкція КЛ-10 кВ "ПС "Кременчук-місто"154/35/10 кВ: РП-2 к.1 та к.2" в м. Кременчук. 19 may 2025, 12:00 Download
31-473727394 АТ “НЗФ” Поставка глиноземистого цементу для АТ "НЗФ" 14 may 2025, 12:00 Download
34-81949471 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Реалізація брухту нержавіючого (гідролізер поз С 703) 12 may 2025, 16:00 Download
10-743787790 ПАТ "ЖЦПК" демонтаж 20 may 2025, 12:00 Download
33-881288958 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Металопрокат сортовий 13 may 2025, 17:00 Download