Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-471953603 АТ “НЗФ” Гирі класу точності М1 (КГО-IV-2000)масою 2т 13 may 2025, 12:00 Download
10-767279466 ПАТ "ЖЦПК" обгумування вала Мітсубісі за кресленням ГТ 1341 13 may 2025, 12:00 Download
10-767580849 ПРАТ "ІЦКК" Корпус 14 may 2025, 17:00 Download
10-769921981 ТОВ "КВАРЦИТ ДМ" Змінні запасні частини на живильник 13 may 2025, 17:00 Download
10-769938047 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Кобеляцької дільниці Кременчуцької об'єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Кобеляки, вул. Дружби ,4а. 19 may 2025, 12:00 Download
32-379962244 АТ “ЗФЗ” Вапно феросплавне ІФ-1 (1 сорту) ТРАВЕНЬ-ЛИПЕНЬ 2025 08 may 2025, 12:00 Download
10-768790446 ПАТ "ЖЦПК" Запірна арматура та комплектуючі 12 may 2025, 12:00 Download
31-473375071 АТ “НЗФ” Брухт кольорових металів 08 may 2025, 12:00 Download
33-880077405 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Обладнання для сонячної електростанції - Арматура кабельна. 06 may 2025, 17:00 Download
31-473534084 АТ “НЗФ” Реалізація брухту чорних металів види 9 та 4 06 may 2025, 15:00 Download