Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-380297160 АТ “ЗФЗ” ТРАНСФОРМАТОР СИЛОВИЙ ТМГ-2500/10-У1 10/0,4 Д/УН-11 14 may 2025, 17:00 Download
31-473770445 АТ “НЗФ” М'ЯКИЙ КОНТЕЙНЕР В/П 1,5ТН 14 may 2025, 12:00 Download
31-473851751 АТ “НЗФ” Терміново!!! Шнур в'язаний поліпропіленовій ф 3 мм (без наповнювача) колір світло сірий 13 may 2025, 12:00
10-768769882 ПАТ "ЖЦПК" ГТ 281, ГТ 280, ГТ 275 15 may 2025, 17:00 Download
31-473322670 АТ “НЗФ” Перевезення руди марганцевої з АТ "МГЗК" на АТ НЗФ в травні 2025 14 may 2025, 00:00
10-769137970 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт дугогасного агрегату АДГМ-860/10-У1 (2021 року виготовлення), встановленого на ПС «Кременчукмісто» 154/35/10кВ, м. Кременчук. 15 may 2025, 12:00 Download
34-81560690 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Лом н/ж в ассортименте 09 may 2025, 13:00 Download
10-770011835 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" швонарізчик (асфальторіз) 14 may 2025, 12:00 Download
30-1976862855 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кабельно-провідникова продукція код. 45.01 14 may 2025, 12:00 Download
31-473315250 АТ “НЗФ” Система накопичення енергії під ГПУ 13 may 2025, 17:00 Download