Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-768091279 ПРАТ "ІЦКК" запорна арматура 05 may 2025, 12:00 Download
31-472172962 АТ “НЗФ” БМТП - стосовно поставки деталей трубопроводів в II кварталі 2025 05 may 2025, 12:00 Download
33-880035471 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Обладнання для сонячної електростанції - КПП. 05 may 2025, 12:00 Download
34-81834279 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Щодо відвантаження брухту чорних металів вид 9/501у кількості 100 т. на травень місяць 01 may 2025, 12:00 Download
31-472616822 АТ “НЗФ” Поставка покрівельних матеріалів для АТ "НЗФ" 05 may 2025, 12:00 Download
10-768199109 ПАТ "ЖЦПК" запчастин до електромуфти SF1525 висічної секції Bobst SPO 1575 EEG 07 may 2025, 17:00 Download
10-768348951 ПАТ "ЖЦПК" запчастини на пакувальну лінію " SIGNODE MCD" 02 may 2025, 17:00 Download
31-473124716 АТ “НЗФ” Органічне з'єднувальне (висівки пшеничні) 02 may 2025, 12:00 Download
10-768770636 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Горішньоплавнівської дільниці Кременчуцької об'єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Портова 25, м. Горішні Плавні, вул. Гірників 22. 07 may 2025, 12:00 Download
10-769066953 ПРАТ "ІЦКК" секційна огорожа 01 may 2025, 12:00 Download