Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-379729503 АТ “ЗФЗ” Заявка про визначення покупця вогнетривів та вогнетривкої сировини 29 april 2025, 15:00 Download
32-379749983 АТ “ЗФЗ” Заявка про визначення покупця графітованої продукції 29 april 2025, 14:00 Download
10-769019329 ПРАТ "ІЦКК" частотний перетворювач потужністю 160 кВт 30 april 2025, 17:00 Download
30-1974377395 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Акумуляторні батареї б/в 29 april 2025, 12:00 Download
30-1974309564 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Балони з під піни монтажної б/в 29 april 2025, 12:00 Download
33-878093673 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Виконання робіт з експертного обстеження та позачергового повного технічного огляду обладнання підвищеної небезпеки в 2025 році для АТ «Марганецький ГЗК» з видачею експертного висновку та актів обстеження, згідно з переліками (додаються). 01 may 2025, 12:00 Download
31-472124304 АТ “НЗФ” Звіт оператора АТ "Нікопольський завод феросплавів" про викиди парникових газів за результатами моніторингу викидів парникових газів за 2024 рік з виділенням матеріальних потоків які стосуються виробництва феромаранцю (СВАМ) 01 may 2025, 12:00 Download
31-472638225 АТ “НЗФ” Діагностика методом неруйнівного контролю гаків та деталей підвіски вантажопідіймальних кранів, що транспортують розплавлений метал та рідкий шлак, цапф ковшів феросплавних 30 april 2025, 12:00
33-878977912 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для гідравлічних екскаваторів JCB JS500LC, Hyundai R140W-9S. 25 april 2025, 15:00 Download
10-768275420 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустановок виробничих будівель та споруд ТОВ БФ "АСТРА" по вул. Ковпака, будинок 57а в м. Полтава. 05 may 2025, 12:00 Download