Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-471122754 АТ “НЗФ” Низьковольтні комплектні пристрої 22 april 2025, 17:00 Download
31-471790979 АТ “НЗФ” технологічний металопрокат 18 april 2025, 12:00 Download
10-767434589 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" пломби якірного типу «Ultralock» 18 april 2025, 17:00 Download
30-1973432005 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” металопрокат 18 april 2025, 12:00 Download
32-379291981 АТ “ЗФЗ” реалізація медичних масок 18 april 2025, 12:00 Download
31-471676947 АТ “НЗФ” БАГАТОФУНЦІОНАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ SENTRON PAC3200 17 april 2025, 12:00 Download
10-766708269 ПРАТ "ІЦКК" агрегат електронасосний ЕЦВ 8 – 25 – 70 17 april 2025, 17:00 Download
33-877250477 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" АКБ відпрацьовані 17 april 2025, 12:00 Download
10-766142620 ПАТ "ЖЦПК" Електродвигуни, трансформатор 18 april 2025, 17:00 Download
34-81565172 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Лом н/ж (труба) 16 april 2025, 12:00 Download