Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-767710016 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника автошин в 2 кварталі 2025 року | 17 april 2025, 15:00 | Download |
| 31-471043360 | АТ “НЗФ” | перевезення гіпохлориту натрію | 18 april 2025, 15:00 | Download |
| 30-1973944446 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт та відходи кольорових металів ДСТУ 3211:2009 | 15 april 2025, 12:00 | Download |
| 31-471563019 | АТ “НЗФ” | Брухту легованого | 09 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-763355244 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Послуги по завантаженню, перевезенню та розвантаженню силових трансформаторів 25МВА (№1, №2, №3) на ПС Шпортівка 110/10/6 кВ та ПС Щербані 110/10/6 кВ | 11 april 2025, 15:00 | Download |
| 31-471491604 | АТ “НЗФ” | Вироби вогнетривкі ШКУ 39 № 12 та ШКУ 39 № 15. | 08 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-763255960 | ПРАТ "ІЦКК" | металлопрокат | 09 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-765378440 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | SSD накопичувач Kingston DC600M 960 GB | 10 april 2025, 17:00 | Download |
| 33-877548088 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини для автомобілей DAEWOO LANOS, ВАЗ-212140-111-30, RENAULT DUSTER, SUBARU LEGACY. | 10 april 2025, 15:00 | Download |
| 31-470689187 | АТ “НЗФ” | БАЛАНСИР ЗАД ПОДВ В СБОР № 6505-2918005 | 07 april 2025, 15:00 | Download |