Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 34-81571045 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Трубный пучок Е102 (б/у) | 16 april 2025, 13:00 | Download |
| 34-81576131 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Теплообменник Е401 (б/у) | 16 april 2025, 13:00 | Download |
| 34-81582798 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Трубный пучок 107С (б/у) | 16 april 2025, 13:00 | Download |
| 33-879128197 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Сирі гумові суміші та склеюючі матеріали | 17 april 2025, 12:00 | Download |
| 31-471382361 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 16 april 2025, 12:00 | Download |
| 31-471460583 | АТ “НЗФ” | Поставка теплоізоляційних матеріалів для АТ "НЗФ" | 18 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-768220914 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Ремонт силового трансформатора 1Т типу ТДН-16000/110 встановленого на ПС «Гадяч» 110/10кВ, м.Гадяч. | 23 april 2025, 12:00 | Download |
| 31-471471893 | АТ “НЗФ” | Поставка фольгоізолу для АТ "НЗФ" | 18 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-767252762 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Ізолятори ОСК | 18 april 2025, 15:00 | Download |
| 10-767374199 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустновок нежитлової будівлі корівника гр. Мальченка Е.В., за адресою: вул. Затишна (Радгоспна), 21А в с. Кам'яні Потоки, Кременчуцький район, Полтавська область | 24 april 2025, 12:00 | Download |