Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-1973964167 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Перетворювач п`єзоелектричний , 50.03 | 28 april 2025, 17:00 | Download |
| 10-767278773 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Затискачі | 25 april 2025, 17:00 | Download |
| 33-876492990 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | брухт срібла | 25 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-762173446 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | апаратура сигналізації та зв'язку, блоки живлення, пристрої шахтної автоматики, пристрої зниження холостого хода | 28 april 2025, 15:00 | Download |
| 30-1974124834 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | ТРАНСПОРТЕРНА СТРIЧКА Б/В | 24 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-768132483 | ПАТ "ЖЦПК" | Підсилювач керма TCM FB 15-7 | 23 april 2025, 15:00 | Download |
| 10-768800803 | ТОВ "КВАРЦИТ ДМ" | Елементи просіювання | 24 april 2025, 17:00 | Download |
| 10-767706145 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника реєстратора багатоканального РМТ-69 в 2- му кварталі 2025р. | 24 april 2025, 17:00 | Download |
| 10-767627957 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Ремонт бурильно-кранової установки на шасі трактора ЮМЗ-6 д.н.з 16961ВІ, який експлуатується в Зіньківській дільниці, Миргородської ОФ. | 22 april 2025, 15:00 | Download |
| 31-471655270 | АТ “НЗФ” | Запірна арматура | 18 april 2025, 12:00 | Download |