Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-472243444 АТ “НЗФ” Виконання робіт з діагностичного обстеження фундаменту і металоконструкцій ваг вагонних тензометричних у кількості 2-х одиниць (ваги вагонні тензометричні двохплатформні виробництва ТНПЦ «ТОМ», м. Одеса) з метою подовження терміну експлуатації. 01 may 2025, 12:00 Download
10-769343322 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Брухт Виду № 9/500 29 april 2025, 12:00 Download
32-379474653 АТ “ЗФЗ” КИСЕНЬ ГАЗОПОДІБНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ 28 april 2025, 15:00 Download
10-769073031 ПРАТ "ІЦКК" пожежна сигналізація та блискавкозахист котельні 06 may 2025, 12:00 Download
10-768988342 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Відновлення асфальтного покриття в охоронних зонах кабельних мереж Миргородської, Лубенської об'єднаної філії АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО". 05 may 2025, 12:00 Download
10-769163940 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ (ТГЗ): Реконструкція КЛ-6кВ м.Полтава вул.Європейська,66 02 may 2025, 12:00 Download
31-471679848 АТ “НЗФ” Система накопичення енергії 02 may 2025, 12:00 Download
33-879845015 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Брухт кольорових металів і сплавів 28 april 2025, 15:00 Download
30-1975479938 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Мережеве обладнання (код 49.03) 01 may 2025, 17:00 Download
31-472996515 АТ “НЗФ” Виконання робіт з експертного обстеження (технічного діагностування, періодичного технічного огляду) основного технологічного устаткування (ЦВФ - 57 од., АГЦ - 8 од., РМЦ - 2 од.) для АТ «НЗФ», згідно з переліком. 05 may 2025, 12:00 Download