Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-378846796 АТ “ЗФЗ” Поставка піни монтажної для АТ "ЗФЗ" 09 april 2025, 12:00 Download
33-875431949 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Канати сталеві. 07 april 2025, 17:00 Download
10-767396208 ПАТ "ЖЦПК" Брухт чорних металів 9/500, 9/501, брухт підшипникової сталі вид 301 07 april 2025, 13:00
33-877304723 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для бульдозера SD-32. 10 april 2025, 15:00 Download
33-877047413 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Паливо дизельне 04 april 2025, 12:00 Download
32-378559323 АТ “ЗФЗ” Тех. прокат (лист г/к), на квітень 2025 04 april 2025, 17:00 Download
30-1972489227 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” нафтопродукти 04 april 2025, 12:00 Download
10-767031161 ПРАТ "ІЦКК" дизельне паливо 04 april 2025, 12:00 Download
31-471156254 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 04 april 2025, 12:00 Download
33-876681740 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Спецодяг 07 april 2025, 12:00 Download