Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-759496031 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Брухт Виду 9/500 та 13/502 | 04 april 2025, 12:00 | Download |
| 31-470988189 | АТ “НЗФ” | Реалізація брухту чорних металів | 04 april 2025, 13:00 | Download |
| 31-470680996 | АТ “НЗФ” | Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0 | 04 april 2025, 12:00 | Download |
| 32-378065382 | АТ “ЗФЗ” | тепловози ТГМ-4 та ТГМ-4Б | 11 april 2025, 12:00 | Download |
| 34-81232180 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Проволока платин.в апараті у вигляді електрода, Проволока платин.в апараті ТИ, Шпатель платин., Шпатель, Тигель платин. з кришкою, Тигель с крышкой, Наконечник платин., Наконечники для щипцов, Сітка платин., Термопара, Чашка платин. , Чашка п/д | 04 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-762658716 | ПРАТ "ІЦКК" | Частотний перетворювач. | 03 april 2025, 17:00 | Download |
| 34-81214601 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Теплообменник К-104/1 б/у брухт змішаний | 01 april 2025, 14:00 | Download |
| 30-1970310057 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Метизна продукція | 03 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-766013054 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Ремонт електротехнічного устаткування на станок для намотки котушок НК3-2АМ1, який використовується для ремонту та виготовлення котушок силових оливонаповнених трансформаторів. | 07 april 2025, 12:00 | Download |
| 31-470456938 | АТ “НЗФ” | Руда залізна доменна | 03 april 2025, 12:00 | Download |