Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 33-873010854 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини для автомобіля SHACMAN. | 28 april 2025, 15:00 | Download |
| 10-765517437 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкта «Реконструкція ПЛ -110 кВ "Гадяч - Веприк" в Полтавській області» | 02 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-764396757 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Підготовка трансформаторів для перевезення, перевезення, встановлення, закочування в камеру трансформатора, проведення ремонту, монтажу навісного обладнання. | 03 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-763029442 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника високовольтного обладнання в 2- му кварталі 2025р. | 31 march 2025, 15:00 | Download |
| 30-1969704379 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Низковольтне обладнання (код. 40.02) | 27 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-760325560 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Інструменти різні | 01 april 2025, 12:00 | Download |
| 10-762222081 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | відновлення гідравлічного насосу кат. №5561 8472 00 навантажувальної машини ST-2G виробництва Epiroc | 25 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-764756504 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Трансформатори | 28 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-764762374 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Нестандартне електрообладнання | 28 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-764764285 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка щодо відбору постачальника комплектуючих СЦБ в 2 кварталі 2025 році | 27 march 2025, 12:00 | Download |