Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-874480946 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для автомобіля RENAULT DUSTER 25 march 2025, 15:00 Download
33-874463854 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для автонавантажувача L-34 25 march 2025, 15:00 Download
33-875252317 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для автомобіля ГАЗ 31105 25 march 2025, 15:00 Download
32-377392091 АТ “ЗФЗ” Подшипник 3616 (22316mbw33) 20 march 2025, 12:00 Download
10-762039033 ПАТ "ЖЦПК" Підшипники 20 march 2025, 12:00 Download
31-468693281 АТ “НЗФ” Підшипники 2-й квартал 2025 20 march 2025, 12:00 Download
10-761795992 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника підшипників в 2-му кварталі 2025р. 20 march 2025, 12:00 Download
10-761801569 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника АКБ в 2-му кварталі 2025р 19 march 2025, 14:00 Download
34-80145525 АТ “ДНІПРОАЗОТ” АКБ 19 march 2025, 14:00 Download
31-467859666 АТ “НЗФ” АКБ стартерні 19 march 2025, 14:00 Download