Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-763504916 | ПРАТ "ІЦКК" | нержавіючий прокат та оцінкований лист | 19 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-764139345 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Канати | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 34-80044512 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Виконання робіт по ремонту стінових панелей західної сторони корпусу №761 котельної дільниці №1 ТЕЦ, згідно з дефектним актом, кресленнями для АТ «ДНІПРОАЗОТ». | 20 march 2025, 12:00 | Download |
| 34-80890016 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Теплообмінник б/в поз. Е102 Реалізація брухту вид 9/308 | 18 march 2025, 12:00 | Download |
| 33-875058801 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Щодо постачання Дизельного генератору DOMAX XDG 8500 CLE-M (5,6 кВт). | 28 march 2025, 12:00 | Download |
| 31-469492155 | АТ “НЗФ” | брухт нерж. 308 | 17 march 2025, 15:00 | Download |
| 10-764167761 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Визначення дирекційних кутів підземних опорних маркшейдерських мереж | 25 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-759490763 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Брухт чорних металів | 17 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-763679325 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) обладнання систем протипожежного захисту на об’єктах в структурних підрозділах АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» | 28 march 2025, 12:00 | Download |
| 33-874769831 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Обстеження, технічний огляд та паспортизація металевих конструкцій копрів шахт | 21 march 2025, 12:00 | Download |