Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-761735114 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | кольоровий метал та сплави | 19 march 2025, 12:00 | Download |
| 31-469790679 | АТ “НЗФ” | Органічне з'єднувальне (висівки пшеничні) | 10 march 2025, 12:00 | Download |
| 33-873953332 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Лісоматеріали | 10 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-762180797 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | реле та контактори | 12 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-762683648 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Поставка асфальтобетону для АТ "КЗРК" | 12 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-762714929 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника ізоляторів та тролеєтриймачів в 2-му кварталі 2025 року | 12 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-762719559 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника кабельних наконечників та муфт у 2-му кварталі 2025 р. | 12 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-763810677 | ТОВ "КВАРЦИТ ДМ" | Реалізація металобрухту | 10 march 2025, 13:00 | Download |
| 30-1967563503 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | нафтопродукти | 07 march 2025, 14:00 | Download |
| 33-874202734 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Паливо дизельне | 07 march 2025, 14:00 | Download |