Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-763024675 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Насосні агрегати NSCE 32-200/55 або їх аналоги 11 march 2025, 12:00 Download
32-377659958 АТ “ЗФЗ” дизельне паливо 07 march 2025, 14:00 Download
10-764028535 ПРАТ "ІЦКК" дизельне паливо (зимове) 07 march 2025, 14:00 Download
10-764149553 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка щодо відбору постачальника футерування враховуючи термінову потребу ш. Козацька та ш. Покровська в 1-2 квараталі 2025 року 14 march 2025, 17:00 Download
10-760348293 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реклоузер вакуумний e.hv.pp-15-630 10 march 2025, 17:00 Download
36-29237574 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" долота тришарошкові 12 march 2025, 17:00 Download
31-468859203 АТ “НЗФ” Дизельне паливо налив 07 march 2025, 14:00 Download
31-467901760 АТ “НЗФ” Лічильники 10 march 2025, 17:00 Download
30-1964941273 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” хімреактиви 07 march 2025, 12:00 Download
31-469179667 АТ “НЗФ” хімреактиви 07 march 2025, 12:00 Download