Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-469162782 АТ “НЗФ” титан губчастий 10 march 2025, 17:00 Download
10-763899968 ПРАТ "ІЦКК" автоматизація тепломеханічних рішень та пусконагоджувальні роботи газового котла 13 march 2025, 12:00 Download
10-760765028 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Турнікети 07 march 2025, 12:00 Download
10-761101049 ПРАТ "ІЦКК" паливні гранули з лушпиння соняшника 07 march 2025, 12:00 Download
33-871682842 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Засоби для кріплення кабелю 07 march 2025, 17:00 Download
10-761702433 ПАТ "ЖЦПК" хімікати 06 march 2025, 12:00 Download
10-762900275 ПАТ "ЖЦПК" Брухт чорних металів 9/500, 9/501, 9/505(506), стружка сталева вид 10 05 march 2025, 15:00 Download
10-762693092 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка щодо відбору постачальника запасних частин до імпортної техніки у 1-2 кварталі 2025 року 06 march 2025, 14:00 Download
10-761161930 ПРАТ "ІЦКК" хімічна продукція для виготовлення картону, паперу та гофротари 06 march 2025, 12:00 Download
31-468565220 АТ “НЗФ” Тканини ст. расх. 1208 оріентована сумма 74 000,00 грн. з ПДВ 05 march 2025, 12:00 Download