Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-761767954 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника труб сталевих в 2 му кварталі 2025р. | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-467834030 | АТ “НЗФ” | канати сталеві | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-760748231 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Труба 630 * 10 | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-467286480 | АТ “НЗФ” | технологічний металопрокат | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 33-871607704 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Канати сталеві | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-760527951 | ПРАТ "ІЦКК" | вироби для прокладання та захисту кабелів, | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-761227756 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Металопрокат | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 36-29296634 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | вибухові роботи | 07 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-762784365 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Виконання робіт з експертного обстеження та технічного огляду тепловозів ЧМЕ (14 одиниць) та металоконструкцій вузлів і механізмів екскаваторів ЕКГ (15 одиниць), згідно з переліками для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ». | 10 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-762930896 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Очищення ємностей для зберігання трансформаторного масла. | 07 march 2025, 12:00 | Download |