Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-759222314 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Роботи з винесення шафи обліку електричної енергії на фасад будівлі в місті Полтаві. 12 march 2025, 12:00 Download
10-760976352 ПРАТ "ІЦКК" ремонт двигуна постійного струму тип LSK 160L9 потужністю 67 кВт 05 march 2025, 12:00 Download
10-755329519 ПРАТ "ІЦКК" вогнегасники 28 february 2025, 12:00 Download
10-761986608 ПАТ "ЖЦПК" запірна арматура 05 march 2025, 12:00 Download
10-762311911 ПАТ "ЖЦПК" лампи освітлення 05 march 2025, 15:00 Download
10-762320672 ПАТ "ЖЦПК" Емальпровід ПЕТД-200 03 march 2025, 12:00 Download
10-762166539 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" контактний провід 05 march 2025, 12:00 Download
31-468454044 АТ “НЗФ” Рукава високого тиску 04 march 2025, 12:00 Download
31-467999734 АТ “НЗФ” Рукава технологічні 04 march 2025, 12:00 Download
31-467854091 АТ “НЗФ” Автошини 05 march 2025, 15:00 Download