Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-1962761751 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Панель огородження дротяна | 04 march 2025, 12:00 | Download |
| 31-467826768 | АТ “НЗФ” | Світлотехнічна продукція | 05 march 2025, 15:00 | Download |
| 10-756259209 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Технічне обслуговування фронтальних навантажувачів HYUNDAI HL 770-9S | 28 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-762724874 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка щодо закупівлі електродвигунів в 2-му кварталі 2025 року | 05 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-762747029 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника пускозахистної апаратури в 2-му кварталі 2025р. | 05 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-762778005 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Гумотехнічні вироби | 04 march 2025, 12:00 | |
| 10-761830018 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | сирі гумові суміші | 04 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-761872495 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | світлотехніка та електроустановлювальні вироби | 05 march 2025, 15:00 | Download |
| 10-761880042 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | пилки пневматичні шахні | 04 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-761891421 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | ЗІЗ | 03 march 2025, 12:00 | Download |