Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-468961685 | АТ “НЗФ” | Димова труба | 06 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-755479281 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Компресори повітряні | 04 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-760156726 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Проведення інспектування (виконання експертизи) стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час виконання робіт підвищеної небезпеки | 17 march 2025, 12:00 | |
| 31-468566868 | АТ “НЗФ” | Низьковольтне обладнання та запасні частини до нього | 05 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-762508736 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | автошини літні | 05 march 2025, 15:00 | Download |
| 10-762910108 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Виконання інженерно-геодезичних вишукувань по 8 (восьми) адміністативним одиницям Полтавської області для виконання приєднань. | 05 march 2025, 12:00 | Download |
| 31-468406568 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ ст. расх. 1208 оріентована сумма 1 680 810,00 грн. з ПДВ | 04 march 2025, 12:00 | Download |
| 31-468525722 | АТ “НЗФ” | ЗІЗ | 03 march 2025, 12:00 | Download |
| 33-873093558 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Спецодяг | 04 march 2025, 12:00 | Download |
| 33-873119729 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | ЗІЗ | 03 march 2025, 12:00 | Download |