Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-467859416 АТ “НЗФ” Запасні частини спецтехніки. 04 march 2025, 14:00 Download
10-761735363 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника дроту у 2-му кварталі 2025р 26 march 2025, 12:00 Download
10-761890954 ПАТ "ЖЦПК" сода каустична рідка 03 march 2025, 12:00 Download
10-761898199 ПАТ "ЖЦПК" бура п"ятиводнева (натрій тетраборнокислий) 03 march 2025, 12:00 Download
10-761981807 ПАТ "ЖЦПК" сіль таблетована 28 february 2025, 12:00 Download
10-762006864 ПАТ "ЖЦПК" Піддон 28 february 2025, 12:00 Download
10-762043858 ПАТ "ЖЦПК" флексофарба 03 march 2025, 12:00 Download
10-761166105 ПРАТ "ІЦКК" хімічна продукція для цехів комбінату 26 march 2025, 12:00 Download
10-761168481 ПРАТ "ІЦКК" водорозчинні фарби для друку 03 march 2025, 12:00 Download
33-873103890 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Спецвзуття 28 february 2025, 12:00 Download