Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-760776817 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Крісла та стільці 28 february 2025, 12:00 Download
31-468081942 АТ “НЗФ” Метизна продукція 03 march 2025, 12:00 Download
31-468082442 АТ “НЗФ” Метизна продукція (кріплення для СЕС) 28 february 2025, 12:00 Download
31-468279735 АТ “НЗФ” спецвзуття ст. расх. 1208 оріентована сумма 984409,2грн. з ПДВ 28 february 2025, 12:00 Download
31-468037311 АТ “НЗФ” ВОГНЕГАСНИКИ 03 march 2025, 15:00 Download
36-29155382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" запчастини для ремонту двигуна автомобіля БелАЗ 04 march 2025, 14:00 Download
31-467803772 АТ “НЗФ” Папір 27 february 2025, 12:00 Download
34-80186148 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Запчасти к погрузчикам 04 march 2025, 14:00 Download
31-467877919 АТ “НЗФ” Запасні частини автобусної та мікроавтобусної техніки. 04 march 2025, 14:00 Download
31-467869316 АТ “НЗФ” Запасні частини вантажної техніки. 04 march 2025, 14:00 Download