Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-872937351 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Папір 27 february 2025, 12:00 Download
33-872954774 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Метизна продукція. 03 march 2025, 12:00 Download
10-760629384 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Кріпильні деталі 03 march 2025, 12:00 Download
30-1964459144 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” 25. 05 ПРОДУКЦІЯ НЕОРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ, СИРОВИНА ГІРНИЧОХІМІЧНА І ПОДОБЛЕННЯ 03 march 2025, 12:00 Download
10-761121884 ПРАТ "ІЦКК" Піддон 28 february 2025, 12:00 Download
33-873019637 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для бульдозера ЧЕТРА. 04 march 2025, 14:00 Download
33-871515417 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для ремонту екскаватора JCB JS500LC. 04 march 2025, 14:00 Download
31-468031359 АТ “НЗФ” Сітка технологічна 26 march 2025, 12:00 Download
10-759706375 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Перегляд результатів тендеру на закупівлю метизної продукції, РТК № №10-746221759 та №10-742334255 03 march 2025, 12:00 Download
10-760066237 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Перегляд РТК № 10-738879381 - костиль шляховий 03 march 2025, 12:00 Download